Modrý Vladimír (Radčice 1907 - 1976 Plzeň)
Mrazík, signováno a datováno vpravo dole Modrý, tempera/papír, 92 x 69 cm, poškozeno; Vodník, signováno vpravo dole Modrý, tempera/papír, 93 x 69,5 cm, silně poškozeno (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |